Rólunk
Technology delivered with people focus

Social Capital Tech

Az SCT egy budapesti tanácsadócég, amelyet korábbi Big4 (Deloitte, PWC) tanácsadók alapítottak. 

A legnagyobb, iparágvezető cégek minőségi standardjainak megfelelően és a legjobb gyakorlatokat alkalmazva támogatjuk ügyfeleinket. A Social Capital nem csupán egy név vagy kifejezés, ez egy koncepció. Hiszünk az emberek közötti interakciók és kapcsolatok erejében. A Social Capital egy közös értékeken alapuló együttműködés, mely során közös célért dolgozunk a technológia világán belül.

Social Capital

A Social Capital egy közös értékeken alapuló együttműködés. Az emberi kapcsolatok erejét hangsúlyozva segítjük ügyfeleinket a technológiai fejlődés társadalmi előnyeinek kiaknázásában és működésük optimalizálásában.

Tech

Bármely iparágban és vállalati méretben segítünk a technológiai fejlesztések bevezetésében, CRM-, ERP- és HCM-megoldásokra fókuszálva, hogy ügyfeleink versenyképesek maradjanak a folyamatos digitális fejlődésben.

Partnerek

Simonyi Dénes

Partner
Transformation Office Lead

Dénes több mint 10 év tapasztalattal rendelkezik IT folyamatok, üzleti transzformáció, változás menedzsment és projekt menedzsment területeken. Több Big4 tanácsadónál, valamint egy telekommunikációs vállalatnál is dolgozott.
Munkái során IT rendszer bevezetések, üzleti transzformációs projektekre és IT és értékesítési folyamatok optimalizálására fókuszált. Dénes személyes fókusza az IT és üzleti oldal együttműködésének erősítésén és összekötésén van.

Balogh Fruzsina

Associate Partner
Business Operation Services Lead

Fruzsina a PwC technológiai tanácsadás csapatában kezdte karrierjét, majd a Deloitte technológiai csapatában folytatta munkáját. Projektjei során széles körű tapasztalatot szerzett üzleti transzformációs, rendszerbevezetési, carve-out és folyamatfelmérési projektek terén. 
Részt vett számos folyamatfejlesztési projektben, ahol az ügyfelek jelenlegi folyamatait optimalizálták vagy új folyamatokat hoztak létre, amelyek az ügyfelek igényeihez és kiválasztott rendszerekhez igazodnak.

Ihász Bálint

Partner
Technology Lead

Bálint több mint 8 éves IT rendszerbevezetési tapasztalattal rendelkezik, PMO vezetési fókusszal 
a banki, biztosítási, technológiai és közszférában. 
Erősségei közé tartozik a CRM, ERP és PMO stratégia, melyeket erős tesztelési és adatkezelési készségekkel párosít. 
IT ismeretei segítik, hogy mélyen belemerüljön a technikai részletekbe.
Kiváló üzleti elemzésben, jelentéskészítésben, előrehaladás nyomon követésében és KPI-k meghatározásában.

Így vagy úgy, de szinte mindenki érzi, hogy napjaink szervezeti működése már nem jó nekünk, a rendszer túlterhelt és elérte határait. Azt érezzük, mintha mindenki a rövidebbet húzná. Kutatások sora mutatja, hogy a munkavállalók nagy többsége teljesen elszigetelődik a munkahelyén. Egy 2013-as Gallup közvéleménykutatásból például kiderült, hogy világszerte a munkavállalók csupán 13 százaléka vesz részt a munkahelyi életben (63% nem, 24% pedig aktívan elszigeteli magát). Gary Hamel menedzsment-guru joggal emlegeti ezt ,,a vezetés szégyene”-ként. A nagyvállalatok vezetői hatalmasnak tűnnek, és mint mindannyian, ők is azt a látszatot akarják kelteni, hogy kezükben tartják az életüket, hogy ők a siker-játék győztesei. De bárki, akinek valaha volt lehetősége bizalmasan beszélgetni szervezeti vezetőkkel, tudja, hogy az álca mögött szinte mindegyikük fáradt. Belefáradt a létért való küzdelembe és nyomásba, a soha véget nem érő e-mail áradatba, a megbeszélésekbe és prezentációkba. Abba, hogy másokat boldoggá tegyen, hogy motiválja az alkalmazottakat és eredményeket érjen el. És talán a leginkább az fárasztja, hogy elnyomja a bosszantó kérdést…
„Tényleg ezt akartam? Persze, sikeres vagyok, de mi értelme az egésznek? Megéri azt a rengeteg áldozatot, amit meg kellett hoznom?”
Részlet: Frederic Laloux – A Jövő Szervezetei